BİZİM HAKKIMIZDA

Hakkımızda

MODERN Mobilya, geçmişi 1979 yılına uzanan ve mobilyaya duyulan tutkunun yarattığı bir markadır. Yillardir birikimimizi aktardığımız tüm mobilya ve aksesuarlar, kalitesiyle sadece müşterilerimizin değil, sektörün de takdirini kazanmış bulunuyor. Dünya mobilya trendlerini yansıtan özgün koleksiyonlar ile mobilya sektörünün aykırı sesi olmayı her zaman başaran firmamız, yenilikçi çizgisiyle de dikkat çekiyor.

  Yemek grupları, yatak odası grupları, koltuk grupları ve mobilya aksesuarlarından oluşan zengin ürün yelpazemiz sürekli yenileyerek, her ay en az bir yeni tasarımımızı tüketicinin beğenisine sunuyoruz. Bir evin ihtiyacı olabilecek her türlü mobilya ve aksesuarı, Antalya’da bulunan imalathanemizde ve tamamen kendi bünyesinde üreten Modern Mobilya, sektörde %100 öz sermaye ile faaliyet gösteren üretici firmalar arasında yer alıyor.

 

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünlerinin ebatlarında değişiklik yapabilen firmamız, uzman tasarım ve mimari ekibiyle her türlü mekanı baştan yaratıyor. Tüm ürünleri garanti kapsamında olan firmamız sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını yürüterek başarısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

POPÜLER ÜRÜNLERİMİZ